Boekenbeurs in de GBS

Op zondag 4 maart was het weer ‘Boekenbeurs’ in onze school.

Het thema van de Jeugdboekenweek was “Eureka! Wetenschap en techniek”. Onze Oudervereniging had voor iedere klas een klasboek gekocht waar ze in de aanloop naar de boekenbeurs in de klas rond werkten. Ieder leerjaar stelde ook een knutselwerk tentoon op de boekenbeurs.

Naast boeken waren er in het boekenbeurs-café ook pannenkoeken en dranken.

Van 11 uur tot 13 uur was jeugdauteur Do Van Ranst op de Boekenbeurs aanwezig zijn om zijn boeken te signeren!
Deze auteur heeft op donderdag 22 februari een lezing gegeven voor het 2de, 3de, 4de en 6de leerjaar. Op vrijdag 2 maart kwam hij nog eens terug voor de 3de kleuterklas, het 1ste en het 5de leerjaar ! Daar heeft onze Oudervereniging voor gezorgd.

In de week vooraf was het in onze school ook “Hoera, ik lees!”. Iedere dag, van maandag tot vrijdag, dook heel de lagere school na de namiddagpeeltijd een kwartiertje in zijn of haar boek. We verlengden de speeltijd met een leeskwartiertje; buiten, binnen, overal ! Iedereen deed mee ! 

Op de Boekenbeurs werden uiteraard ook boeken verkocht. We werkten hiervoor samen met kinderboekhandel “De Kleine Johannes”.

Onze Boekenbeurs-werkgroep !